Rozkojarzony kierowca rusza prosto w motocyklistę

- Piotr Jędrzejak

„What the shit? What the f*ck happened?”

To, co za chwilę zobaczycie, jest teoretycznie najzwyklejszą sytuacją na drodze. Każdy motocyklista doświadcza jej wiele razy dziennie. Akcja dzieje się gdzieś w Stanach, a nasz główny bohater dojeżdża do skrzyżowania, jest czerwone światło, stoi kilka samochodów. Kulturalnie przejeżdża pomiędzy autami, zatrzymuje się na pole positon i nagle… Dostaje potężnego strzała w tył. Jest tak zaskoczony, że stoi obok przewróconego motocykla i zastanawia się, co się stało.

https://www.youtube.com/watch?v=LSI1Cq8oSyA

Nic dziwnego, że motocyklista był mocno zdziwiony – nierozgarnięcie kierowcy Forda naprawdę szokuje. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest, że kierowca stojąc na czerwonym był zupełnie rozkojarzony. Gdy kątem oka zobaczył jadący pojazd (w tym przypadku motocyklistę), uznał to za sygnał do startu. Efekt sami widzicie – zniszczona Ninja ER-6f i zaskoczony motocyklista.

P.S.: Miło, że kobieta z następnego samochodu od razu zapytała, czy wszystko w porządku.

prawo jazdy znalazl w chipsach

Jak to ujęli użytkownicy Wykop.pl: Może kierowca Forda znalazł prawo jazdy z chipsach?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl