Moto Guzzi V9 2016 w salonach już za kilka miesięcy
MotoRmania
27 listopada 2015

W roku 2016 oferta Moto Guzzi zostanie poszerzona o nietuzinkowy model V9. Jest to motocykl doskonale wpisujący się w modny obecnie nurt customizingu.

informacja prasowa

Nowy silnik o pojemności 853 ccm generuje 55 KM, ale co ważniejsze maksymalny moment obrotowy wynoszący 62 Nm jest uzyskiwany już przy 3000 obr/min.

Model ten produkowany będzie w dwóch odmianach: Roamer, bardziej klasycznej, przypominającej trochę modele Guzzi z lat 70. oraz Bobber o bardziej customowej prezencji. Metalowy zbiornik paliwa, boczne panele oraz błotniki to jedne z licznych smaczków które zafundowała nam ta historyczna marka.

V9 będzie kolejnym, po V7, modelem wciągniętym w projekt GARAGE. Dzięki temu już od początku dostępna będzie duża ilość dodatków do personalizacji modelu.

Początek produkcji planowany jest na luty 2016, i jak zapewnia polski importer, pierwsze sztuki trafią na nasz rynek na przełomie lutego i marca. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 734 401 266.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły