Moto Guzzi V9 2016 w salonach już za kilka miesięcy

- MotoRmania

W roku 2016 oferta Moto Guzzi zostanie poszerzona o nietuzinkowy model V9. Jest to motocykl doskonale wpisujący się w modny obecnie nurt customizingu.

informacja prasowa

Nowy silnik o pojemności 853 ccm generuje 55 KM, ale co ważniejsze maksymalny moment obrotowy wynoszący 62 Nm jest uzyskiwany już przy 3000 obr/min.

Model ten produkowany będzie w dwóch odmianach: Roamer, bardziej klasycznej, przypominającej trochę modele Guzzi z lat 70. oraz Bobber o bardziej customowej prezencji. Metalowy zbiornik paliwa, boczne panele oraz błotniki to jedne z licznych smaczków które zafundowała nam ta historyczna marka.

Moto Guzzi V9 Bobber i Roamer 2016 (1)

V9 będzie kolejnym, po V7, modelem wciągniętym w projekt GARAGE. Dzięki temu już od początku dostępna będzie duża ilość dodatków do personalizacji modelu.

Początek produkcji planowany jest na luty 2016, i jak zapewnia polski importer, pierwsze sztuki trafią na nasz rynek na przełomie lutego i marca. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 734 401 266.

https://www.youtube.com/watch?v=ppyK9M5Zysc

Moto Guzzi V9 Bobber Moto Guzzi V9 Roamer

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl