Przełączył killswitch, myślał że to awaria… Teraz można się z niego śmiać

- Piotr Jędrzejak

Każdy z nas ma swoje chwile słabości, popełnia błędy i dopuszcza się niedopatrzeń – ludzka rzecz. Ale to nie jest dostateczne wytłumaczenie, aby się z takich wtop nie śmiać!

Nicolas zabrał swoją pasażerkę na nocą pojeżdżawkę po mieście. Było miło i przyjemnie, aż jego GSX-R600 zgasł na światłach. Motocykl nie za bardzo kwapił się do odpalania, więc Nicolas w końcu zepchnął go na chodnik. Spędził tam dużo czasu, zadzwonił po pomoc do znajomego, próbował coś z tym zrobić. Po blisko godzinie diagnozowania awarii, Nicolas odkrył usterkę samodzielnie, przez przypadek – otóż przełączył mu się ten wielki, czerwony przełącznik po prawej stronie, zwany killswitchem…

Tak, to nie był najlepszy moment Nicolasa. Gdybyśmy znali go osobiście, robilibyśmy sobie z tego żarty do końca życia. Zresztą znajomi przydzielili mu już nową ksywkę: „Killswitch”, ewentualnie „The Switch”.

P.S.: Zauważcie reakcję gościa ze stacji benzynowej gdy dowiaduje się (2:40), dlaczego motocyklista tak długo stał na chodniku.

https://www.youtube.com/watch?v=LTPx8CcgAQo

The Switch ma małe wytłumaczenie: „Miałem 2 problemy z elektryką w ostatnich 3 tygodniach, więc od razu założyłem, że motocykl znowu coś wymyśla.” No ale i tak Nicolas otwarcie przyznaje, że to było głupie i sam się z tego śmieje. Zresztą dlatego wrzucił film do sieci.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl