Ponadprzeciętnie odprężający teledysk od Hondy z kilkoma ciekawymi motocyklami
Piotr Jędrzejak
3 lipca 2019

Całkiem niedawno Honda z Marcem Marquezem i znanym DJem stworzyli motocyklowy kawałek, teraz mamy kolejną piosenkę wraz bardzo motocyklowym teledyskiem. Honda coraz mocniej interesuje się muzyką, czyżby pozazdrościła Yamasze fortepianów?

Tak zupełnie na poważnie, nowa piosenka wraz z teledyskiem stworzone zostały w Japonii na potrzeby promocji tamtejszej kampanii HondaGo. W jej ramach celebryci będą podróżowali na różnych motocyklach Honda, aby promować motocyklizm wśród motocyklistów oraz nie-motocyklistów.

Dlatego własnie klimat teledysku jest tak bardzo wakacyjny, turystyczny i ponadprzeciętnie odprężający. Znalazł się tam sporo ciekawych motocyklowych ujęć, ale także kilka ciekawych motocykli, jak składany Motocompo czy CB450 Black Bomber z lat ’60. Zauważyliście jeszcze jakieś? No i jak podoba się Wam muzyka?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły