Ponadprzeciętnie odprężający teledysk od Hondy z kilkoma ciekawymi motocyklami

- Piotr Jędrzejak

Całkiem niedawno Honda z Marcem Marquezem i znanym DJem stworzyli motocyklowy kawałek, teraz mamy kolejną piosenkę wraz bardzo motocyklowym teledyskiem. Honda coraz mocniej interesuje się muzyką, czyżby pozazdrościła Yamasze fortepianów?

Tak zupełnie na poważnie, nowa piosenka wraz z teledyskiem stworzone zostały w Japonii na potrzeby promocji tamtejszej kampanii HondaGo. W jej ramach celebryci będą podróżowali na różnych motocyklach Honda, aby promować motocyklizm wśród motocyklistów oraz nie-motocyklistów.

Dlatego własnie klimat teledysku jest tak bardzo wakacyjny, turystyczny i ponadprzeciętnie odprężający. Znalazł się tam sporo ciekawych motocyklowych ujęć, ale także kilka ciekawych motocykli, jak składany Motocompo czy CB450 Black Bomber z lat ’60. Zauważyliście jeszcze jakieś? No i jak podoba się Wam muzyka?

https://www.youtube.com/watch?v=RnzNfiP4xUU

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl