Ninja 300, kręta droga, świetne ujęcia i bardzo szybka jazda!

- Piotr Jędrzejak

39 KM zupełnie wystarcza.

Pewien czas temu wrzucaliśmy klasyczny film z dwoma Japończykami w rolach głównych. Akcja działa się w poprzednim wieku, oni jeździli małymi, ale sportowymi 250-tkami i mieli takie tempo, że kopara opada. Po obejrzeniu tego filmu mogłoby się wydawać, że takie czasy nie wrócą.

Rzeczywiście sportowych 250-tek w dwusuwie lub w 4 cylindrach rzeczywiście już się nie produkuje, ale z całkowitą pewnością stwierdzamy, że na dzisiejszych „małych sportach” też można nieźle się pobawić!

Poznajcie Niemca o ksywce Murtanio. Ten gość jeździ Kawasaki Ninja 300, a jedyne modyfikacje motocykla to wydech Ixil i opony Pirelli Diablo Rosso 2. Potraktujcie ten film jako dowód, że wcale nie trzeba dużej pojemności, aby jeździć ostro po winklach.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl