Nie zadzieraj z motocyklistą: jedna ręka, dwa nokauty

- Piotr Jędrzejak

Niestety nie wiemy jak zaczęła się cała historia, ale komentarze na portalach społecznościowych wskazują na to, że dwóch kolegów zbyt głęboko popłynęło w imprezowy, weekendowy wieczór w centrum Orlando na Florydzie.

Dwóch pijanych facetów zaczęło zaczepiać motocyklistę. Ten zszedł ze swojego motocykla, doszło do przepychanki, ale w nadziei na rozładowanie sytuacji, motocyklista wsiadł i miał zamiar odjechać. Wtedy pijany wziął się za kopanie motocykla. A wiadomo, że zaatakowanie pojazdu, a szczególnie motocykla, to jedna z większych zbrodni przeciwko facetowi. To przelało szalę. Motocyklista postawił motocykl na stopkę, zszedł i wyprowadził jedynie dwa lewe sierpowe, ale idealnie celne. Nie ma wątpliwości, że rękawice motocyklowe pomogły przemówić imprezowiczom do rozsądku.

Z wydarzenia są dwa nagrania z różnych kątów. Jak można zauważyć po reakcji tłumu, sytuacja rozwinęła się pozytywnie i to ofiara poradziła sobie z agresorami. Ale czy na pewno? Uważacie, że agresywnych, pijanych gości trzeba było znokautować, czy lepiej byłoby po prostu odjechać?

 

A post shared by Ricky Padilla (@rickypadilla) on

A tutaj oba nagrania połączone w jedno:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl