New York: policja generuje gigantyczny korek, aby wyłowić motocyklistów jadących środkiem

- Piotr Jędrzejak

Tak to się robi za Wielką Wodą.

Pewnie przyznacie rację, że narzekanie na policję w Polsce jest całkiem modne. Wiadomo, „polskie służby są najgorsze i wszędzie jest lepiej, niż u nas”. No i trawnik po drugiej stronie płotu zawsze jest bardziej zielony… Na dowód tego, że zawsze w Polsce wcale nie jest tak źle, zobaczcie, co wykombinowali funkcjonariusze z Nowego Jorku.

Akcję nagrał Aykut, a zanim to zobaczycie, musicie pamiętać, że w stanie NY jazda pomiędzy samochodami jest zabroniona. Otóż policjanci zatrzymali cały ruch na 3-pasmowej Highway 495 i jak wyraźnie widać, korek sięga po horyzont. Zastanawiacie się, co może być tak bardzo istotne, aby powodować olbrzymie straty w postaci zmarnowanego czasu i pieniędzy podatników oraz utrudniać przejazd pojazdom uprzywilejowanym? Otóż policjanci prowokują motocyklistów do jazdy pomiędzy samochodami lub poboczem, tylko po to, aby na końcu korka wyłowić ich, zatrzymać i wlepić mandat! Co więcej – Aykut pisze, że on stał za samochodem, a funkcjonariusz i tak wmawia mu jazdę pomiędzy pasami (za co oczywiście otrzymał mandat).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl