New York: policja generuje gigantyczny korek, aby wyłowić motocyklistów jadących środkiem
Piotr Jędrzejak
17 czerwca 2015

Tak to się robi za Wielką Wodą.

Pewnie przyznacie rację, że narzekanie na policję w Polsce jest całkiem modne. Wiadomo, „polskie służby są najgorsze i wszędzie jest lepiej, niż u nas”. No i trawnik po drugiej stronie płotu zawsze jest bardziej zielony… Na dowód tego, że zawsze w Polsce wcale nie jest tak źle, zobaczcie, co wykombinowali funkcjonariusze z Nowego Jorku.

Akcję nagrał Aykut, a zanim to zobaczycie, musicie pamiętać, że w stanie NY jazda pomiędzy samochodami jest zabroniona. Otóż policjanci zatrzymali cały ruch na 3-pasmowej Highway 495 i jak wyraźnie widać, korek sięga po horyzont. Zastanawiacie się, co może być tak bardzo istotne, aby powodować olbrzymie straty w postaci zmarnowanego czasu i pieniędzy podatników oraz utrudniać przejazd pojazdom uprzywilejowanym? Otóż policjanci prowokują motocyklistów do jazdy pomiędzy samochodami lub poboczem, tylko po to, aby na końcu korka wyłowić ich, zatrzymać i wlepić mandat! Co więcej – Aykut pisze, że on stał za samochodem, a funkcjonariusz i tak wmawia mu jazdę pomiędzy pasami (za co oczywiście otrzymał mandat).

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły