Warszawa: poważny wypadek motocyklisty na moście Siekierkowskim
Piotr Jędrzejak
16 czerwca 2015

Motocyklista jechał pomiędzy samochodami, odbił się od ciężarówki, jego nogi wpadły pod koła naczepy.

Przejazd mostem Siekierkowskim na zachodnią stronę Warszawy był dziś mocno utrudniony. Najpierw, o 6:30 doszło do wypadku 4 samochodów. Gdy korki nie zdążyły się jeszcze rozładować, przed 12:00 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.

Według wstępnych ustaleń policji oraz relacji świadków, na 3-pasmowym odcinku Trasy Siekierkowskiej, motocyklista na Suzuki GS500 próbował jechać pomiędzy samochodami. Poruszał się pomiędzy pasem prawym zajętym przez osobówkę, a pasem środkowym zajętym przez TIRa. Niestety odbił się od naczepy ciężarówki, upadł, a naczepa przejechała po jego nogach. Motocyklista w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala. Według ostatnich doniesień, lekarze walczyli o uratowanie nogi motocyklisty. Trzymamy kciuki.

Po wypadku przejezdny był tylko jeden pas mostu Siekierkowskiego, korki blokowały również dojazdy na Trasę, stała część Pragi i Wawra. O 13:00 wszystkie pasy były już przejezdne, a po kolejnych dwóch godzinach płynność ruchu wróciła do normy.

Pamiętajcie, że jazda pomiędzy samochodami to niebezpieczny manewr. Nie popadajcie w rutynę, ograniczcie prędkość i miejcie oczy dookoła głowy.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły