Motocyklista przyznaje się do wheelie, a policjant… wybacza!

- Piotr Jędrzejak

Zdenerwowany policjant nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Ale pozytywna karma wraca – postanowił poprzestać na pouczeniu.

Trzech motocyklistów, stan Wisconsin, USA. Jeden z nich , na niebieskiej Yamasze, ten który nagrywa wszystko kamerką na kasku, robi wheelie. Niestety nie wiedział, że za nimi jedzie radiowóz. Akcja nagrania zaczyna się już po zatrzymaniu.

Funkcjonariusz był w pełni przekonany, że to gość na „czerwonym motocyklu” wykonał wheelie. Pomiędzy motocyklistą i policjantem dochodzi do napiętej wymiany zdań – policjant nie daje sobie wciskać kitu, że przecież niczego nie było. Wtedy nagrywający na niebieskiej Yamasze przyznaje: „Proszę Pana, to byłem ja.”

Policjant jest w lekkim szoku, takiego zwrotu sytuacji się nie spodziewał. Kolega przyznał się do winy, aby uratować swojego kolegę przed niesłusznym mandatem. Wzorowe zachowanie. Ale pozytywna karma wraca – policjant zweryfikował sytuację i postanowił poprzestać na pouczeniu oraz przyjemnej rozmowie o punktach karnych oraz własnych dwóch wypadkach motocyklowych.

No i co? Policjant też człowiek!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl