Motocyklista przyznaje się do wheelie, a policjant… wybacza!
Piotr Jędrzejak
19 sierpnia 2016

Zdenerwowany policjant nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Ale pozytywna karma wraca – postanowił poprzestać na pouczeniu.

Trzech motocyklistów, stan Wisconsin, USA. Jeden z nich , na niebieskiej Yamasze, ten który nagrywa wszystko kamerką na kasku, robi wheelie. Niestety nie wiedział, że za nimi jedzie radiowóz. Akcja nagrania zaczyna się już po zatrzymaniu.

Funkcjonariusz był w pełni przekonany, że to gość na „czerwonym motocyklu” wykonał wheelie. Pomiędzy motocyklistą i policjantem dochodzi do napiętej wymiany zdań – policjant nie daje sobie wciskać kitu, że przecież niczego nie było. Wtedy nagrywający na niebieskiej Yamasze przyznaje: „Proszę Pana, to byłem ja.”

Policjant jest w lekkim szoku, takiego zwrotu sytuacji się nie spodziewał. Kolega przyznał się do winy, aby uratować swojego kolegę przed niesłusznym mandatem. Wzorowe zachowanie. Ale pozytywna karma wraca – policjant zweryfikował sytuację i postanowił poprzestać na pouczeniu oraz przyjemnej rozmowie o punktach karnych oraz własnych dwóch wypadkach motocyklowych.

No i co? Policjant też człowiek!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły