Motocyklista chciał pomóc pomimo wymuszenia, dał nauczkę

- Piotr Jędrzejak

Zaczęło się jako dobry uczynek, skończyło się jako mała katastrofa (dla kierowcy).

Motocyklista z kamerką grzecznie jedzie swoją drogą. Wtem ze stacji benzynowej wyjeżdża Hyundai, wymuszając na motocykliście. Na dachu Hyundaia kierowca zostawił swój portfel, który spadł w momencie włączania się do ruchu. Może i wymuszenie nie było zbyt miłe, no ale trzeba przecież być człowiekiem – motocyklista natychmiast decyduje o oddaniu portfela kierowcy.

Motocyklista dogania samochód, trąbi chcąc zwrócić jego uwagę. Kierowca-cwaniak myśli, że to w sprawie wymuszenia, więc posyła motocykliście środkowy palec. Inni mogliby po tym geście po prostu wziąć sobie ten portfel. Ale motocyklista zrobił coś lepszego! Otóż na dachu Hyundaia leżał nie tylko portfel…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl