Icon: stunter, Triumph Scrambler i dzika jazda po opuszczonym terenie!

- Piotr Jędrzejak

„Pożyczony motocykl, rider bez limitów, nieograniczone połacie spalonej ziemi. Jedni nazwą to nieużytkami, my nazywamy to terenami marzeń!”

Jeżeli chodzi o filmy reklamowe i ogólny sposób przedstawiania produktu, Icon jest naszą ulubioną firmą. Oni nie tylko robią jakieś-tam-ciuchy, ale do tego mają swojego nadwornego stuntera, przy okazji prezentacji kolekcji budują customy, a do tego kręcą świetnie wyreżyserowane filmy.

Tym razem Icon nie promuje niczego szczególnego – ekipa chyba doszła do wniosku, że dawno nie było fajnej produkcji, a skoro jest wolne z okazji Wielkanocy, warto coś zorganizować. Tak też zrobili. Wzięli swojego stuntera, którym jak zwykle jest Ernie E-Dub Vigil. Do tego pożyczyli całkiem ładnie zmodyfikowanego Triumpha Scramblera z warsztatu British Customs. Cała ekipa filmowa wybrała się w okolice jeziora solnego Salton Sea – teoretycznie tamte tereny to nieużytki. Dla ekipy Icona to tereny marzeń! Właśnie tak się „scrambluje”!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl