Zwykły wypad na tor Radom – film, który zmusza do jazdy!

- Piotr Jędrzejak

Motocykle dają największą radość na zakrętach. A takie filmy powodują, że po prostu trzeba wsiąść na motocykl!

Zakręty to jest to, co motocykliści lubią najbardziej. I wszyscy dobrze wiedzą, że nie chodzi tu o kombinację dwóch winkli na podmiejskiej drodze, ale o prawdziwie krętą trasę. A jeszcze lepiej jest na torze! W tym przypadku Coda (którego motovlogi powinniście dobrze znać) zabiera nas na Tor Radom. Obiekt jest niedaleko stolicy, a wjazd nie jest drogi. Nitka tego toru kartingowego jest wprawdzie dość krótka, ale i tak daje przyjemność!

Jeżeli macie wątpliwości, czy warto wybrać się na tego typu krótki tor, obejrzyjcie „speciala z toru Radom” od Cody. Nie wiemy jak Wy, ale my nie powinniśmy oglądać tego typu produkcji przed południem – zawsze po takich filmach mamy ochotę rzucić wszystko i wsiadać na motocykl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl