Honda CBR600F w kolorach Stefana Bradla z MotoGP
Piotr Jędrzejak
28 maja 2012

CBR600F LCR Edition już niedługo trafi na niemiecki rynek.

Mistrz Świata Moto2 z poprzedniego sezonu i aktualny rookie w klasie MotoGP jeżdżący w zespole LCR Honda, został właśnie jeszcze większą gwiazdą w Niemczech. Stefana Bradla sponsoruje Honda Germany, a żeby uhonorować tą współpracę (i oczywiście zwiększyć sprzedaż), stworzono specjalną CBR600F w barwach LCR.

Poza kolorami i numerem Stefana na owiewkach, eFka dostała jeszcze kilka dodatków, jak manetki Progrip, nakłada na siedzenie pasażera oraz tytanowy wydech Arrow. Niemiecki zawodnik spędził cały dzień testując „swój” motocykl i powiedział:

„Ten sprzęt został stworzony dla prawdziwych fanów dwóch kółek, a z designem LCR jest po prostu fantastyczny. Bardzo podobało mi się testowanie tej maszyny i jestem pewien, że ta „zabawka” będzie sprawiała prawdziwą radość swoim właścicielom. To miłe wiedzieć, że wielu motocyklistów będzie jeździło w barwach mojego zespołu i z moim numerem startowym: to czyni mnie dumnym ze swojej pracy. Jeszcze raz muszę podziękować Hondzie Germany za ich wsparcie i ten fantastyczny pomysł!”

CBR600F LCR Edition zostanie zaprezentowana na targach motoryzacyjnych w niemieckim Lipsku już 2. czerwca. Motocykl dostępny będzie tylko w Niemczech, a jego cena jeszcze nie jest znana. Czyżby za naszą zachodnią granicą Hondy w malowaniu Repsol miały stać się passé?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły