Hitting the Apex: nowy film o MotoGP, który trzeba obejrzeć

- Piotr Jędrzejak

Reżyserem jest Mark Neale odpowiedzialny za świetne Faster i Fastest, a w rolę narratora wcieli się Brad Pitt.

Jesteśmy pewni, że tutaj na MotoRmanii nie brakuje fanów MotoGP. Dlatego nie mamy wątpliwości, że na pewno znacie tytuły Faster oraz Fastest. Teraz powstaje kolejny film dokumentalny o Królewskiej Klasie wyścigów motocyklowych, pod tytułem Hitting The Apex!

HittingTheApexReżyserem po raz kolejny będzie Mark Neale, więc macie pełne prawo mieć wysokie oczekiwania. Hitting The Apex opowie historię 6 najlepszych zawodników ostatnich lat. Widzowie staną się świadkami współzawodnictwa m. in. pomiędzy Jorge Lorezno, Marcem Marquezem, Danim Pedrosą, Valentino Rossim, Marco Simoncellim oraz Caseyem Stonerem. Znajdziemy się bliżej nich, niż kiedykolwiek wcześniej, aby zrozumieć kim są ci zawodnicy i co motywuje ich do bycia najlepszym.

W rolę narratora wcieli się Brad Pitt i nie jest to przypadek. Aktor jest fanem motocykli, wyścigów, MotoGP, a do tego jest współproducentem tego filmu. Jak czytamy na stronie Hitting The Apex, film pojawi się w wybranych kinach w Wielkiej Brytanii 2. września, we Włoszech 23 i 24. września, a w Hiszpanii 30. września. Premiera DVD/Blu Ray oraz wersji cyfrowej odbędzie się już 7. września.

Teraz zobaczcie trailer i odliczajcie dni!

https://vimeo.com/136919964

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl