Fiksacja wzroku, panika i podwójna wizyta na poboczu

- Piotr Jędrzejak

Chłopakom nic się nie stał – z tą wiedzą akcja staje się nawet zabawna!

Chłopcy na dwóch Yamahach WR125 śmigają po górskich drogach. Mają modne cichy, rękawice w czaszki, naklejki „sponsorów”, wystawiają nogi w stylu supermoto i generalnie wyglądają, jakby dobrze się bawili. Niestety w tym wszystkim zabrakło trochę opanowania i umiejętności.

Pierwszy z dwóch chłopaków spanikował, skupił się na tym zboczu na zewnętrznej zakrętu i dokładnie tam pojechał. Drugi kolega zrobił dokładnie to samo, przyznaje, że spanikował, zamroziło go i pojechał prosto. Chłopakom nic się nie stał – z tą wiedzą akcja staje się nawet zabawna!

Okej, przyznajemy, łatwo się śmiać z takich rzeczy. Ale bardzo cieszymy się, że obaj wyszli z tego cało – w końcu nie lepszego sposobu na naukę, niż przewrócić się i wyciągnąć z tego wnioski.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl