Oficjalny film promujący nową Hondę CBR250RR

- Piotr Jędrzejak

Oglądajcie, póki Honda nie usunie tego wycieku!

Przy okazji oficjalnego klipu z offroadowym skuterem, w przypadkowych miejscach internetu zaczął pojawiać się też oficjalny film promujący nową Hondę CBR250RR. Scenariusze są dwa – albo marketingowcy zastosowali kontrolowany wyciek celem podkręcenia atmosfery… Albo nikt miał jeszcze nie oglądać tego filmu. Dlatego oglądajcie, póki jeszcze go nie usunięto!

https://www.youtube.com/watch?v=xn7x0yQaCQI

Film ujawnia finalny kształt CBR250RR i chyba zgodzicie się, że aż onieśmiela. Jednocześnie potwierdzają się też wszystkie mniej i bardziej oficjalne plotki – wyposażenie pochodzi z górnej półki. Silnik ma mieć dwa cylindry i będzie rozkręcał się do 14 000 obr / min. Czekamy niecierpliwie na oficjalną premierę i pierwsze jazdy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl