Offroadowy skuter Hondy coraz bliżej: pierwszy film z City Adventure

- Piotr Jędrzejak

Gdy Honda zaprezentowała niewinny projekt koncepcyjny, świat oszalał. Centrala postanowiła więc, że wprowadzenie offroadowego skutera do sprzedaży jest dobrym pomysłem. W listopadzie 2015 zapowiadano, że Adventure-Skuter pojawi się na rynku w 2017 roku i coraz więcej wskazuje, że rzeczywiście tak się stanie. Jeżeli wierzyć plotkom, skuter jest praktycznie gotowy do produkcji.

Teraz Honda oficjalnie publikuje film promocyjny pod tytułem „Twoje horyzonty zmienią się na zawsze”. Na filmie nie poznamy żadnych konkretów – chyba tylko poza tym, że City Adventure ma szprychowe felgi. Na więcej szczegółów trzeba poczekać do 30. sierpnia.

Dla przypomnienia – skuter bazuje na serii NC, co oznacza, że można spodziewać się 2-cylindrowego silnika 745 ccm o mocy 54 KM sprzężonego ze skrzynią DCT wyposażoną w offroadowe tryby jazdy (podobnie jak nowa Africa Twin).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl