Offroadowy skuter Hondy coraz bliżej: pierwszy film z City Adventure
Piotr Jędrzejak
26 lipca 2016

Gdy Honda zaprezentowała niewinny projekt koncepcyjny, świat oszalał. Centrala postanowiła więc, że wprowadzenie offroadowego skutera do sprzedaży jest dobrym pomysłem. W listopadzie 2015 zapowiadano, że Adventure-Skuter pojawi się na rynku w 2017 roku i coraz więcej wskazuje, że rzeczywiście tak się stanie. Jeżeli wierzyć plotkom, skuter jest praktycznie gotowy do produkcji.

Teraz Honda oficjalnie publikuje film promocyjny pod tytułem „Twoje horyzonty zmienią się na zawsze”. Na filmie nie poznamy żadnych konkretów – chyba tylko poza tym, że City Adventure ma szprychowe felgi. Na więcej szczegółów trzeba poczekać do 30. sierpnia.

Dla przypomnienia – skuter bazuje na serii NC, co oznacza, że można spodziewać się 2-cylindrowego silnika 745 ccm o mocy 54 KM sprzężonego ze skrzynią DCT wyposażoną w offroadowe tryby jazdy (podobnie jak nowa Africa Twin).

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły