Skuterem dookoła Polski: wyprawa dla niepełnosprawnej córki
MotoRmania
27 lipca 2016

Dnia 30 lipca Marek Juchniak, tata Darii, rozpoczyna swoją wyjątkową wyprawę na skuterze dookoła Polski.

informacja prasowa

Wyprawa jest wyjątkowa dlatego, że Marek nie robi tego dla atencji, nie będzie wrzucał miliona zdjęć dziennie na Insta, ani dyskretnie lokował sponsorów. Marek chce przejechać trasę „po konturze” Polski swoim skuterem Yamaha X City, aby pomóc swojej niepełnosprawnej córce Darii.

W ubiegłym roku Marek przejechał podobną trasę na rowerze – zajęło mu to 28 dni, cel był ten sam – pomoc Darii. Marek nie przyjmuje na trasie żadnych pieniędzy, a jeżeli spotkasz go na swojej drodze, przepuść w korku, nie zajeżdżaj drogi, nie spychaj do rowu… Marek w tym roku chce odwiedzić ludzi, którzy bezinteresownie pomogli mu w ubiegłorocznej wyprawie, wręczyć im pamiątkowe zdjęcia w podziękowaniu za gościnę i pomoc na trasie. Ale przede wszystkim Marek chce przetestować swój skuter na dystansie 4 tys. km, żeby w przyszłym roku zorganizować i ruszyć na wyprawę „Dla Darii – skuterem dookoła Europy”.

Za rok cel będzie dokładnie taki sam, jak rok temu oraz teraz – poinformowanie jak największej ilości ludzi, że mogą pomóc jego chorej córce, wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji. Marek będzie w trasie w dniach 30 lipca – 5(6) sierpnia 2016 r.

Więcej info i namiary na Marka: strona dladarii.eu oraz Facebook – O Darii, dla Darii.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły