Ducati 1199 Superleggera na hamowni!

- Piotr Jędrzejak

Niby nic, a cieszy!

Z jednej strony video z hamowni to raczej nic nadzwyczajnie specjalnego. Ale z drugiej strony, jak często widzi się unikatowe Ducati 1199 Superleggera kręcone do końca? Właśnie dlatego Wy, tak samo jak my, bez większego zastanowienia postanowiliście obejrzeć to nagranie.

A skoro już oglądamy video z hamowni, to w ten gorący i wilgotny dzień, Superleggera z pełnym układem wydechowym Akrapovic Evo wypluła – mierzone na kole(!) – 188 KM mocy oraz 125 Nm momentu…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl