Dolomity, supermoto i cudowna droga pod górę

- Piotr Jędrzejak

Za oknami coraz chłodniej, w kraju pojawiają się pierwsze opady śniegu. Aby dalej jeździć na moto, trzeba ewakuować się w cieplejsze rejony świata. Wciąż nie możemy zdecydować, czy filmy takie jak ten poniżej, pomagają przy braku codziennej jazdy, czy wręcz przeciwnie… 😉

Chłopaki z ekipy Supermofools odwiedzili Dolomity. Znaleźli świetną drogę „marzenie supermociarza”, prowadzącą do miejscowości Steinegg we Włoszech. Tak się składa, że mieli ze sobą dwóch świetnych riderów (znacie ich pod ksywkami CrashKing oraz VDB) oraz niezły sprzęt do nagrywania. Wyszło naprawdę energiczne video!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl