Do bólu szczera, zabawna reklama Harley-Davidsona

- Piotr Jędrzejak

Ryan jest jednym z tych gości, którzy robią sobie żarty z Harley-Davidsona za każdym razem, gdy tylko się da (i nie grozi to dostaniem w zęby). Któryś ze znajomych w końcu powiedział mu, że to aż dziwne, że wciąż nie nagrał na ten temat żadnego video. I tak zrodził się pomysł na zabawną, satyryczną i w pewnym sensie do bólu szczerą reklamę HD. Nie bierzcie tego zbyt poważnie!

Reklama pochodzi aż z 2010 roku, a to czas, w którym Harley zakończył żywot marki Buell – stąd nawiązanie do tego na samym końcu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl