Australia: spalił gumę pit-bikem w windzie z monitoringiem, szuka go policja

- Piotr Jędrzejak

Policja z Południowej Australii wrzuciła na swojego Facebooka nową definicję słowa „idiota”, razem z filmem. Cytujemy:

idiota
rzeczownik
1. Nieoficjalnie. Ten gość, który zniszczył własność ludzi płacących podatki, przez palenie gumy w windzie publicznej.

Do tego pojawił się też film oraz krótki opis zdarzenia. Około 17:50 dnia 2. lipca nieznany sprawca wjechał pit-bikem do windy na stacji kolejowej Munno Para, a następnie spalił tam gumę. Policja zapomniała dodać, że zanim spalił gumę, zasadził słodkiego powerslide’a na wyjściu.

https://www.youtube.com/watch?v=TzMxVKF6M0k

Mimo faktu, że cała powyższa sytuacja (wliczając książkową definicję, slajd i palenie gumy) powoduje lekki uśmieszek, to zgadzamy się z policją. Niszczenie własności publicznej to idiotyzm. Policja poszukuje sprawcy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl