Burgmanem 650 przez Neapol – zdecydowanie zbyt szybko

- Piotr Jędrzejak

Ten film ma już dwa lata, ale obejrzeliśmy go właśnie po raz pierwszy. Nie jesteśmy jednak pewni, czy kliknięcie „play” był dobrą decyzją…

Maila z tym filmem podesłał nam Kacper. Napisał, że jest to „włoski przepis na zakorkowane miasto”. Dodał też, że „ciężko przestać go oglądać, ponieważ człowiek zastanawia się czy dojedzie w całości do celu, ewentualnie jak zginie”. No i rzeczywiście. Podróż szalonego Włocha trwa ponad 12 minut, a odbywa się na Burgmanie 650. To chyba naprawdę najszybszy skuter w Neapolu. Gość z jednej strony „ma jaja”, ale z drugiej strony jest – delikatnie rzecz ujmując – dość nierozważny. Jedzie w cywilnych ciuchach, nawet bez rękawic, a na drodze podejmuje ogromne ryzyko.

Kacper napisał, że najlepsze zaczyna się od 4 minuty.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl