„Puzio-gate” – redakcja Motormanii PRZEPRASZA, czytelników oraz scigacz.pl.

- MotoRmania

Wczoraj stanęliśmy w obronie motocyklisty, który dzisiaj udowodnił, że postąpiliśmy niesłusznie.

Artur Puzio stał się negatywnym bohaterem ostatnich dni – przejechał rolnikowi przez pole. Dzisiaj na fali internetowych reakcji rolnicy składają zawiadomienie do prokuratury. Sugerowaliśmy, że Artur powinien przeprosić, zapłacić za szkodę – zadośćuczynić pracą w gospodarstwie i uważaliśmy, że został poddany nadmiernym negatywnym ocenom. Mógłby odwrócić tą sytuację na swoją korzyść – pokazać jak ciężka jest praca rolników i jako „nawrócony grzesznik” wpłynąć na innych. Niestety okazało się, że pomimo naszych zachęt do przeprosin Artur opublikował coś zupełnie odwrotnego.

Mało tego, zaledwie kilkanaście godzin temu wrzucił do sieci film gdzie znowu jeździ po polach i jest atakowany przez jakiegoś rolnika – nie podajemy linku, aby nie nabijać mu wejść.

Chcieliśmy wszystkich naszych czytelników przeprosić – stanęliśmy w obronie osoby, która dzisiejszym zachowaniem totalnie przekreśliła wyznawane przez nas zasady. Należało z nim się skontaktować zanim podjęliśmy się obrony. Życzymy mu rychłego powrotu do zdrowia.. psychicznego.

Gorące przeprosiny należą się również redakcji scigacz.pl. Wczoraj byliśmy na nich oburzeni za zwroty jakich użyli wobec Artura Puzio. Okazuje się, że mieli rację, a my wyszliśmy na idiotów- przy najbliższej okazji stawiamy kolejkę.

Pejser

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl