Pierwsza na świecie : OPONA ZIMOWA do dużego MOTOCYKLA!

- MotoRmania

Takie gumy można było dostać do skuterów, ale tym razem, po raz pierwszy mamy homologowane 17 calowe opony do dużych sprzętów.  

Winter-Grip-Plus

Firma nazywa się Anlas i pokazuje możliwości swoich zimowych opon Wnter Grip Plus za pomocą włoskiego kierowcy Gianni Borgiottiego z „Off-Limits Supermoto Riding School” , który jeździł na nich w deszczu przy temperaturze około 4C.  Film z przejazdu możecie zobaczyć poniżej. Anlas twierdzi, że Winter Grip nadaje się do użytku przez cały rok, ale specjalne mieszanki zapewniają jej optymalną przyczepność zimą, podczas niskich temperatur, w deszczu, a nawet przy padającym śniegu. Opony są przeznaczone dla wszelkiego rodzaju naked bików i maszyn typu adventure.. Anlas sam przyznaje, że nie spodziewał się iż ktoś założy je na supermoto….  Można? To co wymieniamy opony na zimę?

 

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl