Dopłata 250 euro do produktów z air-bagiem!

- MotoRmania

50% zniżki – ale maksymalnie 250 euro na wszelkie produkty dla motocyklistów zawierające air-bag.

Temat dotyczy Włoch, ale może odpalić reakcję łańcuchową i zostać wprowadzony również w innych krajach Unii. Możemy wspólnie zacząć działać w tym kierunku – jeżeli popierasz tą inicjatywę daj znać w komentarzu. Jeżeli ten pomysł zyska wasze poparcie zaczniemy działać! Jak to zrobić? Tak jak Włosi.  Zaczęło się od inicjatywy promowanej przez grupę motocyklistów, którzy zgromadzili się, aby upamiętnić śmierć Eleny Aubry. Elena zginęła w wypadku spowodowanym przez fatalną nawierzchnię jednej z rzymskich ulic . Stworzyli grupę na Facebooku i dzięki pomocy prawników opracowali propozycję, która została następnie przyjęta przez parlamentarzystów.

Nowelizacja ustawy budżetowej, właśnie zatwierdzona przez włoską Komisję Finansową, pozwoli uzyskać refundację wysokości maksymalnie 250 euro na zakup technicznej odzieży motocyklowej z systemem poduszek powietrznych.

ZRÓBMY TO W POLSCE! Wystarczy słowo „tak” w komentarzu jeżeli popierasz taką inicjatywę w Polsce.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl