CHIŃSKI HARLEY – HD350 będzie produkowany w Chinach.

- MotoRmania

HARLEY-DAVIDSON parafował umowę z firmą Qianjiang i już wkrótce zobaczmy pierwszą chińską maszynę tej legendarnej marki.

HD350 będzie bazować na konstrukcji Benelli 302S, czyli otrzymamy dwucylindrowy silniku o pojemności 388 cm3 oparty na podwoziu „chińskiego” Benelli produkowanego przez Qianjiang.

Wiadomość o nowym motocyklu pojawia się w momencie, kiedy Harley szuka sposobu dotarcia do nowych klientów,oraz atakuje z elektrycznymi produktami: Livewire, Bareknuckle i  Bronx, które widzieliśmy na EICM’ie.

Czy zobaczymy tą maszynę w Europie?  To chyba nie byłby dobry pomysł od story PR-owej. Harley opiera się na tradycji – produkcja legendarnych amerykańskich maszyn w Chinach mogłaby popsuć image marki.  Prawdopodobnie H-D użyje tego modelu, aby zacząć zarabiać na rynku chińskim, indyjskim i tajskim.

harley-davidson-HD350

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl