Odświeżony wygląd i 190k użytkowników jednego dnia! Będzie milion w lipcu?

- MotoRmania

Na naszym portalu już możecie zobaczyć zmiany, a my odczuwamy ich efekty.

Wdrożony dwa dni temu, poprawiony wygląd portalu nie ma na celu tylko poprawy funkcjonalności, ale jest przygotowaniem do bardzo ważnego projektu, który odpalamy dla was jeszcze w lipcu. Gdy tylko potwierdzimy bezbłędne funkcjonowanie nowych rozwiązań technicznych.

Mamy nadzieję, że przejrzystość nowego wyglądu i poprawiona funkcjonalność oglądania na smartphonach przypadnie wam do gustu. Nie bez znaczenia jest nowy serwer, który sprawia, że strona ładuje się błyskawicznie nawet przy dużym obciążeniu. To dzięki temu mogliśmy osiągnąć 2 dni temu absolutny rekord oglądalności jednego dnia – aż 190 tys. użytkowników weszło na nasz portal w ciągu 24h.

Od 1 lipca do wczoraj odwiedziło nasz portal ponad 400 tys. użytkowników.

Pomimo, że czerwiec był naszym słabym miesiącem ponieważ poświęcaliśmy się pracom nad nowym projektem to i tak nasz wynik za ostatnie 28 dni (do wczoraj) zbliżył się do liczby 700 tys. użytkowników.

Ten wynik został osiągnięty bez reklam, bez płatnych postów – jest efektem standardowej pracy portalu. Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj tj. 9 lipca przekroczymy liczbę 500k użytkowników w tym miesiącu. Milion w lipcu jest realny? To nie jest nasz cel. Pokazujemy wam liczby ponieważ jesteśmy nimi absolutnie zaskoczeni. Priorytety są jednak gdzie indziej. Chcemy robić lepszy portal, przygotowujemy się do nowej formy publikacji ciekawych testów i materiałów. Przy takiej bazie czytelników to dodaje nam skrzydeł. Jeszcze raz wam bardzo dziękujemy.. A jak przy okazji „padnie milion” w lipcu, to trudno :):).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl