Ortezy ochronne na motocykl. Które najlepsze?

- MotoRmania

Ortezy mają jeden problem.. Są piekielnie drogie. Z drugiej strony wydatek około 2 tys. zł może nam uratować kolano i zaoszczędzić dziesiątki tysięcy wydanych na operacje i rehabilitacje.

Czy macie doświadczenie w korzystaniu z ortez motocyklowych i moglibyście się nim podzielić w komentarzach? Szukamy najlepszego stosunku ceny do jakości. Pejser potrzebuje dobrych ortez do zawodów flat trackowych – w jego wieku złamania już się tak szybko nie goją :):). Podczas poszukiwań znaleźliśmy takie porównanie w sieci. Dobrze wytłumaczone, po angielsku, ale nawet jeżeli ktoś nie zna języka to dokładnie widać różnice w zapięciach, ochronie kolana itp.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl