Nowy FTR1200 Carbon – zobacz niesamowite zdjęcia detali.

- MotoRmania

Indian idzie za ciosem – niektórzy klienci chcieli, aby FTR1200 bardziej przypominał wyścigową 750-tkę. To proszę..

Oczywiście nowa dodatkowa wersja modelowa na rok 2020 nie oferuje poza stylistyką nic co by podnosiło faktyczny potencjał maszyny ( tak, tak.. wiemy, że włókno węglowe jest lżejsze… ). FTR Carbon będzie mieć po prostu najwyższą specyfikację z modelu S – regulowane zawieszenie Showa, zaawansowaną elektronikę, duży wyświetlacz TFT. Dokładne info Indian przedstawia w tym filmie promocyjnym:

Zostawiając cenę i dywagacje na temat tego „czy warto” , to duży ukłon w stronę Indiana. Rozwijają się fenomenalnie, a FTR jest z całą pewnością na liście maszyn, które chcemy mieć w Moto Angeles.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl