Zobacz i posłuchaj: szpiegowskie zdjęcie i film z nowym Ducati Multistrada V4 na 2020
Piotr Jędrzejak
31 lipca 2019

Wygląda bardzo podobnie do aktualnej generacji, ale brzmi zupełnie inaczej.

Już od dawna wiadomo, że poza Panigale V4, włoski producent planował wypuszczenie kolejnych modeli z silnikiem Desmosedici Stradale V4. Nowy Streetfighter V4 już jeździ, a niedawno świat obiegły doniesienia, że Niemcy zauważyli Multistradę V4, ale nie zrobili zdjęć.

Teraz okazuje się, że plotki były prawdziwe. Włoska grupa Ducatisti Integralisti na Facebooku udostępnia pierwsze zdjęcie oraz krótki film z nową Multistradą V4.

Wyraźnie słychać, że nie mamy tu do czynienia z silnikiem dwucylindrowym, a raczej z V-Czwórką. Wprawne oko zauważy także zmodyfikowany układ wydechowy.

Ducati najwyraźniej doszło do wniosku, że nowy silnik to wystarczająco radykalna zmiana, dlatego pod względem designu ograniczono się jedynie do niewielkich modyfikacji. Podobny zabieg miał miejsce przy wprowadzeniu Panigale V4.

W najbliższych miesiącach należy spodziewać się mniej lub bardziej kontrolowanych wycieków na temat Multistrady V4, a właściwa premiera odbędzie się prawdopodobnie na targach Eimca w listopadzie.

Oryginalne zdjęcie szpiegowskie nowej Multistrady V4 na 2020.
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły