Zobacz i posłuchaj Streetfightera V4: Ducati wypuszcza film z testów

- Piotr Jędrzejak

Należy spodziewać się sportowego charakteru oraz mocy 180 KM lub więcej. Ale teraz kliknijcie play.

Przedpremiera nowego ulicznego wojownika od Ducati zelektryzowała nas wszystkich – i to nawet pomimo faktu, że Włosi pochwalili się zaledwie 4 zdjęciami i skrawkiem faktów.

Motocykl zadebiutuje już 30 czerwca w drogowym wyścigu do chmur, czyli na legendarnym Pikes Peak Hill Climb w USA. Na trasie czeka 156 zakrętów, a calem Ducati jest pobicie rekordowego czasu 9:45.624. Na temat Streetfightera V4 wciąż nie wiemy zbyt wiele, ale Włosi podgrzewają atmosferę i chwalą się filmem z testów na krętej drodze.

Więcej szczegółów o Streetfighterze V4 być może poznamy po wyścigu, a na pewno na wystawie EICMA w listopadzie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl