Yamaha Tracer 700GT 2019: mały duży podróżnik [zdjęcia, dane techniczne]

- Piotr Jędrzejak

Na wystawie Intermot obeszło się bez imprezy ani konferencji premierowej od Yamahy. Japończycy za to już kilka dni wcześniej opublikowali kilka informacji na temat nowych modeli: WR450F, nowej YZF-R125 oraz nowego Tracera 700GT.

Wzorem linii Tracer 900, teraz siedemsetki również mają wersję podstawową oraz bardziej wypasioną wersję GT. Obecny już od kilku lat Tracer 700 bazuje na dwucylindrowym modelu MT-07, ale oczywiście jest wersją turystyczną. Wersja Tracer 700GT będzie miała jeszcze więcej cech turystycznych.

Yamaha Tracer 700GT 2019 (5)

Model Tracer 700GT 2019 wyposażony będzie w wysoką szybę turystyczną, ergonomiczną kanapę oraz dopasowane kolorystycznie 20-litrowe kufry boczne. Elementy te zapewniają lepszą ochronę przed wiatrem, wyższy komfort jazdy i większą funkcjonalność. Dzięki wyższej specyfikacji seryjnej Tracer 700GT rozwija zalety zwrotnego modelu Tracer 700 o sportowej charakterystyce.

Yamaha Tracer 700GT 2019 (16)

Nowy motocykl w popularnej serii Yamaha Tracer cechuje się wyższym potencjałem turystycznym i stanowi jeden z najbardziej wszechstronnych modeli w swojej klasie. Jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych: Phantom Blue, Tech Black lub Nimbus Grey z czerwonymi wstawkami.

Yamaha Tracer 700GT 2019 (19)

Główne cechy modelu 700GT

  • Wszechstronny, atrakcyjny i przystępny cenowo
  • Najbardziej przystępny cenowo model Sport Tourer
  • Wysoka, regulowana przednia szyba zapewnia lepszą ochronę przed warunkami pogodowymi
  • Stylowa wyściełana kanapa o wysokim poziomie komfortu
  • Dopasowane kolorystycznie 20-litrowe kufry boczne
  • Ekscytujące sportowe osiągi i niezwykła zwrotność
  • Pojemny, 17-litrowy zbiornik paliwa
  • Optymalny stosunek masy do mocy
  • Dwucylindrowy silnik o pojemności 689 cm3 typu crossplane
  • Kompaktowe, lekkie podwozie

Dane techniczne Tracer 700GT 2019:

dane techniczne yamaha tracer 700gt 2019

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl