Triumph Scrambler 1200 coraz bliżej

- Piotr Jędrzejak

Mieliśmy nadzieję, że pokaże się na targach Intermot, ale Triumph każde nam czekać jeszcze chwilę. Data premiery Scramblera 1200 została ustalona na 24 października, na dwa tygodnie przed targami Eicma.

Triumph wypuścił już kilka teaserów nowego motocykla, na których oczywiście motocykla zupełnie nie widać. Oto najświeższy z nich:

O nowym Scramblerze 1200 oficjalnie nie wiadomo nic a nic, ale nieoficjalnie, na podstawie zdjęć szpiegowskich, plotek i teaserów, można określić kilka cech. Na pewno napędzał go będzie dwucylindrowy, rzędowy silnik 1200. Moc raczej nie powali, mówi się o niecałych 80 KM, ale to w końcu retro-scrambler. Będzie pojedyncza lampa i podwójny wydech poprowadzony bokiem. Zapowiadają się koła w rozmiarze 21 i 19 cali, a także spory skok zawieszenia. Jeszcze w marcu brytyjska redakcja MCN opublikowała (poniżej) zdjęcie szpiegowskie, na którym widać zawieszenie Ohlins czy potężne zaciski Brembo, co może sugerować, że na rynku pojawią się dwie wersje Scramblera 1200. Podoba się?

Scrambler 1200 spy shot

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl