Rosyjska gwiazda instagrama ginie w wypadku motocyklowym
Piotr Jędrzejak
18 października 2018

Olga Petrova była okrzyknięta „najbardziej seksowną motocyklistką”. 

Być może słyszeliście o Oldze. Na Instagramie można było ją znaleźć pod pseudonimem ms_olya_, ale teraz jej konto stało się prywatne. Olga miała 22 lata, była całkiem znana, na Instagramie miała blisko 64 tysiące fanów, a prowadziła również bloga i vloga. Jeździła na Hondzie CBR600RR głównie po Moskwie, ale znana była na całym świecie.

Niestety Olga zginęła 2 dni temu. Policja jeszcze nie potwierdza okoliczności wypadku, ale wszystko wskazuje na to, że Olga znacznie przekroczyła prędkość i nie była w stanie ominąć skręcającego samochodu. Zniszczenia auta oraz motocykla są dość poważne, a świadkowie mówią, że kierująca motocyklem została wręcz katapultowana z motocykla.

Dlaczego w ogóle o tym piszemy? Jako przypomnienie, że sława w internecie (ani nic innego) nie czyni motocyklistów nieśmiertelnymi. Miejcie oczy dookoła głowy.

Rodzinie i najbliższym Olgi przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły