Rosyjska gwiazda instagrama ginie w wypadku motocyklowym

- Piotr Jędrzejak

Olga Petrova była okrzyknięta „najbardziej seksowną motocyklistką”. 

Być może słyszeliście o Oldze. Na Instagramie można było ją znaleźć pod pseudonimem ms_olya_, ale teraz jej konto stało się prywatne. Olga miała 22 lata, była całkiem znana, na Instagramie miała blisko 64 tysiące fanów, a prowadziła również bloga i vloga. Jeździła na Hondzie CBR600RR głównie po Moskwie, ale znana była na całym świecie.

Olga

Niestety Olga zginęła 2 dni temu. Policja jeszcze nie potwierdza okoliczności wypadku, ale wszystko wskazuje na to, że Olga znacznie przekroczyła prędkość i nie była w stanie ominąć skręcającego samochodu. Zniszczenia auta oraz motocykla są dość poważne, a świadkowie mówią, że kierująca motocyklem została wręcz katapultowana z motocykla.

Dlaczego w ogóle o tym piszemy? Jako przypomnienie, że sława w internecie (ani nic innego) nie czyni motocyklistów nieśmiertelnymi. Miejcie oczy dookoła głowy.

Rodzinie i najbliższym Olgi przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia.

Olga-Petrova-4

Olga Ms Olya

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl