Piękny film z KTMem 1290 Super Duke GT na Wyspie Man
Piotr Jędrzejak
19 października 2018

Rozsiądźcie się wygodnie, jest na co popatrzeć.

KTM 1290 Super Duke GT to połączenie sportowego nakeda z motocyklem turystycznym. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej zaawansowanych i najszybszych motocykli turystycznych. Na 2019 rok pojawiła się lekko odświeżona wersja tego modelu – Pomarańczowi lekko zmodyfikowali silnik dodając 2 KM, wrzucili quickshifter w obie strony, poprawili ustawienia zawieszenia, komfort jazdy oraz dorzucili kilka dodatków elektronicznych.

Z tej okazji KTM zaprosił wielokrotnego zwycięzcę z Wyspy Man, Macau GP oraz British Superbike. Zobaczcie, jak to wygląda, gdy Michael Rutter zabierze „turystyczny” motocykl na raczej sportową przejażdżkę. Akcja dzieje się na torze Jurby Motordrome na północy Wyspy Man oraz na legendarnej trasie wyścigowej, Mountain Course. Dawno nie widzieliśmy tak pięknych ujęć z Wyspy Man…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły