Piękny film z KTMem 1290 Super Duke GT na Wyspie Man

- Piotr Jędrzejak

Rozsiądźcie się wygodnie, jest na co popatrzeć.

KTM 1290 Super Duke GT to połączenie sportowego nakeda z motocyklem turystycznym. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej zaawansowanych i najszybszych motocykli turystycznych. Na 2019 rok pojawiła się lekko odświeżona wersja tego modelu – Pomarańczowi lekko zmodyfikowali silnik dodając 2 KM, wrzucili quickshifter w obie strony, poprawili ustawienia zawieszenia, komfort jazdy oraz dorzucili kilka dodatków elektronicznych.

Z tej okazji KTM zaprosił wielokrotnego zwycięzcę z Wyspy Man, Macau GP oraz British Superbike. Zobaczcie, jak to wygląda, gdy Michael Rutter zabierze „turystyczny” motocykl na raczej sportową przejażdżkę. Akcja dzieje się na torze Jurby Motordrome na północy Wyspy Man oraz na legendarnej trasie wyścigowej, Mountain Course. Dawno nie widzieliśmy tak pięknych ujęć z Wyspy Man…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl