MV Agusta Turismo Veloce 800 już w sobotę w warszawskim salonie!
MotoRmania
14 maja 2015

W najbliższą sobotę w salonie Moto Italia w W-wie przy ul. Puławskiej 579, po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowany nowy model MV Agusta Turismo Veloce – lekki motocykl turystyczny z cechami motocykla sportowego.

informacja prasowa

Ten najlżejszy w swojej klasie motocykl napędzany jest sprawdzonym silnikiem o pojemności 800 ccm, generującym 115 KM. Jazdę nowym modelem MV Agusta ułatwiają zaawansowane systemy elektroniczne takie jak 8-stopniowa kontrola trakcji, 4 mapy zapłonu w tym mapa, którą użytkownik może zaprogramować całkowicie według swoich własnych upodobań, quickshifter i niestosowany do tej pory w motocyklach turystycznych downshifter. W wersji „Lusso” otrzymuje także elektronicznie regulowane zawieszenie.

Motocykl jest wyposażony seryjnie w kufry boczne, w których mieszczą się kaski integralne. Włosi z Varese zadbali o to aby motocykl był praktyczny również w mieście – sprzęt jest najwęższym w klasie motocykli turystycznych.

Turismo Veloce 800 to maszyna, która posiada wszystkie cechy dużych motocykli turystycznych, a do tego łączy niespotykaną łatwość prowadzenia oraz szybkość i zwinność w szybkich zakrętach. Już w sobotę 16. maja warszawski salon Moto Italia (ul. Puławska 579) zaprasza na prezentację tego modelu. Salon otwarty będzie w godzinach 10:00–15:00 i przewidziane będą zapisy na jazdy testowe.

Motocykl objęty jest 4-letnią gwarancją, a ceny zaczynają się od 64900 zł.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły