MV Agusta F4Z Zagato – zobaczcie jak wygląda!

- Piotr Jędrzejak

MV Agusta zapowiedziała premierę na 4. września, ale pierwsze zdjęcia właśnie pojawiły się na oficjalnym Twitterze i Instagramie.

Pamiętacie tę tajemniczą zapowiedź nowej, wyjątkowej MV Agusty? Obejrzyjcie ją tutaj. Tymczasem przypomnimy, że Włosi zapowiedzieli w ten sposób nowy motocykl, który powstał z legendarnym studiem projektowym Zagato. Niestety nie widzieliśmy nic ponadto… Do teraz.

MV Agusta wrzuciła na swojego Twittera i Instagrama pierwsze dwa zdjęcia nowego motocykla o nazwie MV Agusta F4Z. Zobaczcie:

MV Agusta F4Z 2017 Zagato (2)

MV Agusta F4Z 2017 Zagato (1)

Potwierdzają się nasze przypuszczenia. Bazą jest superbike F4, a efekt to coś, co można nazwać futurystycznym cafe racerem. Jesteśmy jednak trochę zdziwieni publikacją tych zdjęć. Włosi zapowiadali, że premiery należy spodziewać się dopiero 4. września, tymczasem ujawnili motocykl tydzień wcześniej – wprawdzie bez szczegółów technicznych. Być może na 4. września szykują kolejną nowinkę…

Tymczasem przyjrzyjcie się zdjęciom F4Z i napiszcie, co uważacie o tej stylistyce.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl