MV Agusta F4Z Zagato – zobaczcie jak wygląda!
Piotr Jędrzejak
26 sierpnia 2016

MV Agusta zapowiedziała premierę na 4. września, ale pierwsze zdjęcia właśnie pojawiły się na oficjalnym Twitterze i Instagramie.

Pamiętacie tę tajemniczą zapowiedź nowej, wyjątkowej MV Agusty? Obejrzyjcie ją tutaj. Tymczasem przypomnimy, że Włosi zapowiedzieli w ten sposób nowy motocykl, który powstał z legendarnym studiem projektowym Zagato. Niestety nie widzieliśmy nic ponadto… Do teraz.

MV Agusta wrzuciła na swojego Twittera i Instagrama pierwsze dwa zdjęcia nowego motocykla o nazwie MV Agusta F4Z. Zobaczcie:

Potwierdzają się nasze przypuszczenia. Bazą jest superbike F4, a efekt to coś, co można nazwać futurystycznym cafe racerem. Jesteśmy jednak trochę zdziwieni publikacją tych zdjęć. Włosi zapowiadali, że premiery należy spodziewać się dopiero 4. września, tymczasem ujawnili motocykl tydzień wcześniej – wprawdzie bez szczegółów technicznych. Być może na 4. września szykują kolejną nowinkę…

Tymczasem przyjrzyjcie się zdjęciom F4Z i napiszcie, co uważacie o tej stylistyce.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły