Lewis Hamilton jara kapora limitowaną wersją MV Agusty Dragster RR

- Piotr Jędrzejak

Właśnie w ten sposób Włosi zapowiadają coś specjalnego.

Nie jest tajemnicą, że Lewis Hamilton, jeden z topowych zawodników Formuły 1 i fabryczny zawodnik Mercedesa jest prywatnie fanem motocykli. Nie jest również tajemnicą, że Mercedes posiada 20% udziałów w MV Aguscie. Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch faktów?

Ta synteza właśnie nastąpiła, a efektem jest „Lewis Hamilton Dragster RR”. Jeszcze nie wiadomo czym charakteryzowała się będzie ta prawdopodobnie limitowana wersja (jak gdyby „zwykły” Dragster RR był zbyt mało charakterystyczny), ale na pewno będzie szałowa – na pewno można spodziewać się kilku stylowych dodatków. Poniżej obejrzycie film zapowiadający nowy motocykl – znalazło się kilka tajemniczych ujęć. Przede wszystkim zobaczycie też, jak Hamilton bezlitośnie zamienia stan skupienia materii tylnej opony ze stałego w gazowy.

Dragster 800 RR - MV Agusta 2015 (5)

Powyżej „zwykły” Dragster RR, a poniżej pierwsze ujęcia wersji Lewis Hamilton Dragster RR.

Lewis Hamilton Dragster RR 2016 (1)

Lewis Hamilton Dragster RR 2016 (2)

Lewis Hamilton Dragster RR 2016 (3)

Lewis Hamilton Dragster RR 2016 (5)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl