Lewis Hamilton jara kapora limitowaną wersją MV Agusty Dragster RR
Piotr Jędrzejak
15 października 2015

Właśnie w ten sposób Włosi zapowiadają coś specjalnego.

Nie jest tajemnicą, że Lewis Hamilton, jeden z topowych zawodników Formuły 1 i fabryczny zawodnik Mercedesa jest prywatnie fanem motocykli. Nie jest również tajemnicą, że Mercedes posiada 20% udziałów w MV Aguscie. Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch faktów?

Ta synteza właśnie nastąpiła, a efektem jest „Lewis Hamilton Dragster RR”. Jeszcze nie wiadomo czym charakteryzowała się będzie ta prawdopodobnie limitowana wersja (jak gdyby „zwykły” Dragster RR był zbyt mało charakterystyczny), ale na pewno będzie szałowa – na pewno można spodziewać się kilku stylowych dodatków. Poniżej obejrzycie film zapowiadający nowy motocykl – znalazło się kilka tajemniczych ujęć. Przede wszystkim zobaczycie też, jak Hamilton bezlitośnie zamienia stan skupienia materii tylnej opony ze stałego w gazowy.

Powyżej „zwykły” Dragster RR, a poniżej pierwsze ujęcia wersji Lewis Hamilton Dragster RR.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły