Kawasaki Ninja H2 2015 – co to będzie?

- Piotr Jędrzejak

Kawasaki twierdzi, że ich nowy model będzie „zbudowany poza granicami naszej świadomości”.

Niestety japoński koncern nie zdradza zbyt wielu szczegółów poza tym, że jego nazwa to Ninja H2. Wiemy też, że motocykl ma być niezwykle wydajny oraz że będzie zawierał przełomowe rozwiązania technologiczne. Czyli nic nie wiemy.

Jednak H2 to nawiązanie do starych modeli Kawasaki, co producent wyraźnie podkreśla w komunikacie prasowym. Nowy sprzęt ma uchwycić ducha modeli Mach IV H2 oraz H1 a także Z1 Super Four. Mocno podkreślona została również technologia silnika 3-cylindrowego, a komunikacie występuje też określenie „flagowa nowość na sezon 2015”. Z kolei w udostępnionej video-zapowiedzi widzimy trzy dość niewyraźne kadry, na których dopatrzeć się można szyby, zbiornika oraz zadupka. Jak dla nas, wnioskując po kształtach, Ninja H2 będzie motocyklem sportowym. Premiera 30. sierpnia na targach Intermot, a do tego czasu możemy spodziewać się jeszcze kilku zapowiedzi.

Zerknijcie na tych kilka kadrów, video a na dole czekamy na Wasze zdanie o nowości Kawasaki!

Ninja H2 - szyba

Ninja H2 - zbiornik

Ninja H2 - zadupek

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl