Kawasaki Ninja H2 2015 – co to będzie?
Piotr Jędrzejak
1 września 2014

Kawasaki twierdzi, że ich nowy model będzie „zbudowany poza granicami naszej świadomości”.

Niestety japoński koncern nie zdradza zbyt wielu szczegółów poza tym, że jego nazwa to Ninja H2. Wiemy też, że motocykl ma być niezwykle wydajny oraz że będzie zawierał przełomowe rozwiązania technologiczne. Czyli nic nie wiemy.

Jednak H2 to nawiązanie do starych modeli Kawasaki, co producent wyraźnie podkreśla w komunikacie prasowym. Nowy sprzęt ma uchwycić ducha modeli Mach IV H2 oraz H1 a także Z1 Super Four. Mocno podkreślona została również technologia silnika 3-cylindrowego, a komunikacie występuje też określenie „flagowa nowość na sezon 2015”. Z kolei w udostępnionej video-zapowiedzi widzimy trzy dość niewyraźne kadry, na których dopatrzeć się można szyby, zbiornika oraz zadupka. Jak dla nas, wnioskując po kształtach, Ninja H2 będzie motocyklem sportowym. Premiera 30. sierpnia na targach Intermot, a do tego czasu możemy spodziewać się jeszcze kilku zapowiedzi.

Zerknijcie na tych kilka kadrów, video a na dole czekamy na Wasze zdanie o nowości Kawasaki!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły