Pościg za nietrzeźwym motocyklistą w Warszawie – video

- Piotr Jędrzejak

Miał zakaz prowadzenia pojazdów, popełnił sporo wykroczeń, jechał z pasażerem i próbował uciekać, a wszystko z 1 promilem we krwi!

Warszawa, miniony piątek 29. sierpnia, ulica Wolska. Policjanci w radiowozie z wideo-rejestratorem chcieli zatrzymać motocyklistę do zwykłej kontroli, jednak ten postanowił podjąć karkołomną ucieczkę. W ciągu niespełna 3 minut chłopak popełnił 6 wykroczeń, w tym przejeżdżał na czerwonym oraz jechał ok. 160 km/h w terenie zabudowanym. Pościg zakończył się na dość ciasnej ulicy Obozowej. Motocyklista chciał wjechać pomiędzy samochody i z jakiegoś powodu był pewien, że się zmieści – zamiast tego z impetem uderzył w dwa samochody, a jego pasażer „świetnym” stylu przeleciał przez kierownicę. Obaj panowie pozbierali się i postanowili uciekać na piechotę. Kierowca motocykla został jednak szybko zatrzymany – jak się okazało, 20-latek nie tylko miał we krwi 1 promil alkoholu, ale do tego posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

Zobaczcie nagranie z radiowozu – koniecznie do końca, bo finałowy wypadek jest warty obejrzenia…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl