Warszawscy kierowcy robią miejsce motocyklistom? Kompilacja z kamerki na kasku!

- Piotr Jędrzejak

Czy Wy też zauważyliście, że z roku na rok kierowcy są jakby bardziej przychylni motocyklistom?

Jazda motocyklem po mieście, a szczególnie po zatłoczonej stolicy, to ciągły slalom pomiędzy samochodami. Jak się okazuje, ostatnio coraz więcej kierowców akceptuje i pomaga motocyklistom, poprzez zwykłe ustąpienie miejsca. Motocyklowy Vlogger, Cash zauważył chyba coś podobnego. Obejrzyjcie jego krótką kompilację zatytułowaną „obserwacje drogowe”.

Przede wszystkim urzekła nas w tym filmie liczba kierowców, którzy rzeczywiście jak najszybciej starają się pomóc. Oni się rozjeżdżają, Cash macha im ręką i wszyscy są szczęśliwi. Poza tym, jak to na motovlogach, Cash umieścił w kompilacji kilka innych obserwacji.

Jakie są Wasze wrażenia z jazdy po Waszych miastach? Kierowcy raczej pomagają, są neutralni, czy robią na złość?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl