Jesteśmy na testach Kawasaki KX-F 250 oraz 450 2016: relacja live
Eliasz Davidson
11 września 2015

Piątek, 14:00 transmisja na żywo z prezentacji najnowszych zielonych crossówek.

Dzisiaj jesteśmy na prezentacji zielonych crossówek na sezon 2016. Będziemy mieli okazję przetestować nowe Kawasaki KX-F 250 oraz 450 na torze w Dąbrowie Górniczej. Nowe sztuki widzieliśmy już na żywo, prezentują się bardzo smakowicie. Tor widzieliśmy tylko na youtube, ale także wygląda kusząco, dlatego już nie możemy doczekać się upalania. Jeżeli chcecie, żebyśmy coś dla was sprawdzili w nowych Kawach (oczywiście oprócz wytrzymałości plastików, czego wolelibyśmy uniknąć) lub macie jakieś pytania do dystrybutora zielonych crossówek – piszczcie w komentarzach, postaramy się o wszystkim pamiętać.

Po raz pierwszy relację z testów będziecie mogli śledzić na żywo na kanale YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 14:00 i jeżeli zobaczycie gdzieś ludka w niebiesko-pomarańczowych Fox’ach próbującego nie zaliczyć efektownej gleby na wizji – to ja. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=EdM3DZb8J_g

W sobotę i niedzielę na torze MXDG odbędą się otwarte dni testowe dla wszystkich chętnych, więc jeżeli chcecie sprawdzić nowe KX-F 450 i 250 w ich naturalnym środowisku oraz porównać swoje spostrzeżenia z jazdy z naszymi, zapraszamy.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły