Husqvarna 701: zobacz świetne zdjęcia kontrowersyjnego projektu supermoto!
Piotr Jędrzejak
24 grudnia 2013

 

Pamiętacie Projekt 701 zaprezentowany przez Husqvarnę na niedawnych targach w Mediolanie?

 

Siedemset-jedynka w zupełności bazuje na KTMie 690 SMC-R, jednak w tym przypadku jest to szczegół, który należy pominąć. Projekt miał na celu coś zupełnie innego. Husqvarna 701 jest manifestem przyszłego stylu producenta – właśnie w taką stronę pójdą nowe projekty Huski, a motocykl, który tutaj widzicie, ma powstać za około dwa lata. Przez 701 przemawia prostota i czysty styl z gładkimi liniami. Ciężko nawet powiedzieć, którym elementom powinniście przyjrzeć się szczególnie. Po prostu podziwiajcie!

 

Za projekt i wizualną przyszłość Husqvarny odpowiedzialne jest współpracujące z KTMem Kiska Studio. Z ich desek kreślarskich zjechały już takie cuda, jak Super Duke 1290 R czy 1190 Adventure, więc uważamy, że nie ma się czego obawiać – nawet pomimo tego, że Projekt 701 jest dość kontrowersyjny.

 

Pierwsze zdjęcia 701 wzbudziły u Was skrajne emocje, jednak fotki były dość skromne. Teraz jeden z pracowników Kiska kupił sobie nowy aparat Canon 6D i postanowił sprawdzić jego możliwości. Jako cel zdjęć upatrzył sobie właśnie 701, a zdjęcia wrzucił na swojego bloga Derestricted. Przyjrzyjcie się Husqvarnie i dajcie znać, co o niej uważacie!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły