Husqvarna 701 Supermoto w swoim środowisku: slajdy, złożenia, wheelie
Piotr Jędrzejak
15 października 2015

Zobaczcie 701 Supermoto po raz pierwszy w prawdziwej akcji na torze kartingowym.

Jak na pewno wiecie, jakiś czas temu Husqvarna ogłosiła swój planowany powrót na asfalt. Pierwszym spośród drogowych motocykli jest 701 Supermoto. Nie możemy pozbyć się wrażenia, że Husqa odgrzewa starego kotleta, bo to przecież KTM 690 SMC-R opakowany w nowe plastiki. To wrażenie nie zmienia jednak faktu, że wciąż mamy do czynienia z wypasionym motocyklem (który trafi do salonów już w listopadzie). Teraz Huska udostępnia nowy film promocyjny. Sprawdźcie co mają przy tym do powiedzenia:

„Kiedy przychodzi do sztuki jaką jest Supermoto, nie ma nic bardziej esencjonalnego, niż zdominowanie zakrętu. Husqvarna Motorcycles z radością publikuje “701 Supermoto Action Video”, które prezentuje pierwszą drogową maszynę z nowej ery Husqvarny, po raz pierwszy w akcji na asfalcie!”

Trzeba przyznać, że jest szał. Kierowca ogarnia na najwyższym poziomie, a motocykl również daje radę. Przy okazji filmu, Husqvarna dorzuca kilka zdjęć.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły