Husqvarna 701 Supermoto w swoim środowisku: slajdy, złożenia, wheelie

- Piotr Jędrzejak

Zobaczcie 701 Supermoto po raz pierwszy w prawdziwej akcji na torze kartingowym.

Jak na pewno wiecie, jakiś czas temu Husqvarna ogłosiła swój planowany powrót na asfalt. Pierwszym spośród drogowych motocykli jest 701 Supermoto. Nie możemy pozbyć się wrażenia, że Husqa odgrzewa starego kotleta, bo to przecież KTM 690 SMC-R opakowany w nowe plastiki. To wrażenie nie zmienia jednak faktu, że wciąż mamy do czynienia z wypasionym motocyklem (który trafi do salonów już w listopadzie). Teraz Huska udostępnia nowy film promocyjny. Sprawdźcie co mają przy tym do powiedzenia:

„Kiedy przychodzi do sztuki jaką jest Supermoto, nie ma nic bardziej esencjonalnego, niż zdominowanie zakrętu. Husqvarna Motorcycles z radością publikuje “701 Supermoto Action Video”, które prezentuje pierwszą drogową maszynę z nowej ery Husqvarny, po raz pierwszy w akcji na asfalcie!”

Trzeba przyznać, że jest szał. Kierowca ogarnia na najwyższym poziomie, a motocykl również daje radę. Przy okazji filmu, Husqvarna dorzuca kilka zdjęć.

2016 Husqvarna 701 Supermoto (1)

2016 Husqvarna 701 Supermoto (3)

2016 Husqvarna 701 Supermoto (4)

2016 Husqvarna 701 Supermoto (5)

2016 Husqvarna 701 Supermoto (6)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl