Honda CRF450R 2013 – pierwsze szkice?

- Piotr Jędrzejak

Poniższe szkice są częścią formularza, który Honda złożyła do urzędu patentowego i wiele wskazuje, że jest to nowa CRF450R.

Na rysunkach zauważyć można podwójny wydech, który już kiedyś gościł w CRF250R. Do tego są też odświeżone plastiki oraz silnik. Póki co różni się tylko wyglądem zewnętrznym, ale nie sprawia wrażenia, jakby miał być jednostką nowej konstrukcji. Nowa za to jest rama. Na więcej szczegółów musimy jeszcze trochę poczekać, ale jest to kwestia kilku miesięcy. Jakiś czas później pojawi się pewnie też i wersja enduro.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl