Film z KTMem 790 Adventure R z rajdu na Sardynii

- Piotr Jędrzejak

Czy to przypadek, że przed chwilą pisaliśmy o Tenere 700, a teraz o 790 Adventure R? Tak samo przypadkiem nie będzie, gdy porównamy te dwa modele. To przecież główni rywale w kategorii enduraków średniej wielkości, na które wszyscy niecierpliwie czekają. Z tego powodu KTM publikuje kolejny film z 790 Adventure R w roli głównej. 

Akcja dzieje się na rajdzie gdzieś na Sardynii, gdzie nowy model wystartował jako prototyp bliski produkcji. KTM opowiada, że ten motocykl nie będzie półśrodkiem pod żadnym kątem. Pozwoli podróżować bardzo daleko, aby na sam koniec wjechać na szczyt góry po wymagającym, endurowym single-tracku. Chris Birch z kolei mówi, że na tym motocyklu prędzej można znaleźć własne ograniczenia, niż ograniczenia sprzętu.

Ostatnia ważna informacja: KTM ogłasza, że więcej na temat motocykla dowiemy się 6 listopada na targach EICMA.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl