Motocykliści na Mulholland: jazda na łokciu, szybkie motocykle i widowiskowe samochody

- Piotr Jędrzejak

Szybkie motocykle i ostre, górskie winkle w Kalifornii…

Polska aura za oknem coraz skuteczniej zniechęca przed jazdą motocyklem. Na szczęście istnieją na to rozwiązania. Oczywistym wydaje się wypad do hiszpańskiej, motormaniowej haciendy, gdzie skutecznie pokonujemy zimę. Jeżeli nie, jest kilka innych rozwiązań – jak chociażby wirtualna jazda przez internet. Pomagają w tym filmy z Mulholland Drive w słonecznej Kalifornii.

Tym razem RnickeyMouse wrzuca film o długości ponad 10 minut, szczelnie upakowany szybką jazdą motocyklami po krętej, pięknej, górskiej drodze. Jest też kilka „atrakcji dodatkowych” w filmie, jak jazda na łokciu, kilka fantastycznych supersamochodów, czy american muscle palące gumę. Znalazło się też kilka sytuacji z serii „było blisko” oraz jeden zapis z akcji ratunkowej ze śmigłowcem (niestety nie znamy szczegółów). Oglądajcie z przyjemnością!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl