Motocykliści na Mulholland: jazda na łokciu, szybkie motocykle i widowiskowe samochody
Piotr Jędrzejak
24 października 2018

Szybkie motocykle i ostre, górskie winkle w Kalifornii…

Polska aura za oknem coraz skuteczniej zniechęca przed jazdą motocyklem. Na szczęście istnieją na to rozwiązania. Oczywistym wydaje się wypad do hiszpańskiej, motormaniowej haciendy, gdzie skutecznie pokonujemy zimę. Jeżeli nie, jest kilka innych rozwiązań – jak chociażby wirtualna jazda przez internet. Pomagają w tym filmy z Mulholland Drive w słonecznej Kalifornii.

Tym razem RnickeyMouse wrzuca film o długości ponad 10 minut, szczelnie upakowany szybką jazdą motocyklami po krętej, pięknej, górskiej drodze. Jest też kilka „atrakcji dodatkowych” w filmie, jak jazda na łokciu, kilka fantastycznych supersamochodów, czy american muscle palące gumę. Znalazło się też kilka sytuacji z serii „było blisko” oraz jeden zapis z akcji ratunkowej ze śmigłowcem (niestety nie znamy szczegółów). Oglądajcie z przyjemnością!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły