Yamaha Tenere 700 coraz bliżej: ostatnia zapowiedź ujawnia datę premiery
Piotr Jędrzejak
24 października 2018

Premiera odbędzie się 5 listopada o 18:00, będzie live na Facebooku. A teraz obejrzyjcie kolejny film, jak Tenere 700 radzi sobie w praktyce.

Jeżeli Yamaha Tenere 700 nie będzie perfekcyjna, będziemy bardzo zawiedzeni. Yamaha sama prosi się o wysoce krytyczne podejście do oceny ich nowego motocykla. W końcu dopracowuje i zapowiada go już od zdecydowanie zbyt długiego czasu, wielokrotnie podkreślając, że w procesie doskonalenia motocykla uczestniczyło wielu zawodników.

Wygląda na to, że w końcu oglądamy ostatni (a na pewno jeden z finalnych) odcinków zapowiedzi nowej Tenere 700. Po światowym tournee z wieloma znanymi nazwiskami, motocykl w końcu przyjechał do Europy na swój „ostatni etap”. W tym odcinku dosiada go kolejnych 5 motocyklistów o bardzo różnej charakterystyce. Pierwszy z nich preferuje dalekie podróże po asfalcie, a kolejni objeżdżają motocykl coraz bardziej offroadowo – w stylu wręcz motocrossowym.

Co najważniejsze, na końcu filmu widzimy datę. Dnia 5 listopada o godz. 18:00 odbędzie się transmisja na żywo na Facebooku. Yamaha oczywiście nie zdradza co dokładnie będzie transmitowane, ale to własnie wtedy rozpoczynają się targi EICMA w Mediolanie, a więc to w końcu musi być premiera nowej Tenere 700 (oraz kilku innych modeli). Sprawdźcie, jak w finalnej zapowiedzi motocykla dosiadają Nick Sanders, Herbert Schwarz, Alessandro Botturi, David Frétigné oraz Cristobal Guerrero.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły