Yamaha Tenere 700 coraz bliżej: ostatnia zapowiedź ujawnia datę premiery

- Piotr Jędrzejak

Premiera odbędzie się 5 listopada o 18:00, będzie live na Facebooku. A teraz obejrzyjcie kolejny film, jak Tenere 700 radzi sobie w praktyce.

Jeżeli Yamaha Tenere 700 nie będzie perfekcyjna, będziemy bardzo zawiedzeni. Yamaha sama prosi się o wysoce krytyczne podejście do oceny ich nowego motocykla. W końcu dopracowuje i zapowiada go już od zdecydowanie zbyt długiego czasu, wielokrotnie podkreślając, że w Yamaha Tenere 700 2019 (1)procesie doskonalenia motocykla uczestniczyło wielu zawodników.

Wygląda na to, że w końcu oglądamy ostatni (a na pewno jeden z finalnych) odcinków zapowiedzi nowej Tenere 700. Po światowym tournee z wieloma znanymi nazwiskami, motocykl w końcu przyjechał do Europy na swój „ostatni etap”. W tym odcinku dosiada go kolejnych 5 motocyklistów o bardzo różnej charakterystyce. Pierwszy z nich preferuje dalekie podróże po asfalcie, a kolejni objeżdżają motocykl coraz bardziej offroadowo – w stylu wręcz motocrossowym.

Co najważniejsze, na końcu filmu widzimy datę. Dnia 5 listopada o godz. 18:00 odbędzie się transmisja na żywo na Facebooku. Yamaha oczywiście nie zdradza co dokładnie będzie transmitowane, ale to własnie wtedy rozpoczynają się targi EICMA w Mediolanie, a więc to w końcu musi być premiera nowej Tenere 700 (oraz kilku innych modeli). Sprawdźcie, jak w finalnej zapowiedzi motocykla dosiadają Nick Sanders, Herbert Schwarz, Alessandro Botturi, David Frétigné oraz Cristobal Guerrero.

Yamaha Tenere 700 2019 (2) Yamaha Tenere 700 2019 (3) Yamaha Tenere 700 2019 (5)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl