Premiera odbędzie się 5 listopada o 18:00, będzie live na Facebooku. A teraz obejrzyjcie kolejny film, jak Tenere 700 radzi sobie w praktyce.

Jeżeli Yamaha Tenere 700 nie będzie perfekcyjna, będziemy bardzo zawiedzeni. Yamaha sama prosi się o wysoce krytyczne podejście do oceny ich nowego motocykla. W końcu dopracowuje i zapowiada go już od zdecydowanie zbyt długiego czasu, wielokrotnie podkreślając, że w Yamaha Tenere 700 2019 (1)procesie doskonalenia motocykla uczestniczyło wielu zawodników.

Wygląda na to, że w końcu oglądamy ostatni (a na pewno jeden z finalnych) odcinków zapowiedzi nowej Tenere 700. Po światowym tournee z wieloma znanymi nazwiskami, motocykl w końcu przyjechał do Europy na swój „ostatni etap”. W tym odcinku dosiada go kolejnych 5 motocyklistów o bardzo różnej charakterystyce. Pierwszy z nich preferuje dalekie podróże po asfalcie, a kolejni objeżdżają motocykl coraz bardziej offroadowo – w stylu wręcz motocrossowym.

Co najważniejsze, na końcu filmu widzimy datę. Dnia 5 listopada o godz. 18:00 odbędzie się transmisja na żywo na Facebooku. Yamaha oczywiście nie zdradza co dokładnie będzie transmitowane, ale to własnie wtedy rozpoczynają się targi EICMA w Mediolanie, a więc to w końcu musi być premiera nowej Tenere 700 (oraz kilku innych modeli). Sprawdźcie, jak w finalnej zapowiedzi motocykla dosiadają Nick Sanders, Herbert Schwarz, Alessandro Botturi, David Frétigné oraz Cristobal Guerrero.

Yamaha Tenere 700 2019 (2) Yamaha Tenere 700 2019 (3) Yamaha Tenere 700 2019 (5)