Honda Motor Europe ma zaszczyt poinformować wszystkich zainteresowanych premierą najnowszego motocykla Honda CRF 1000L Africa Twin, że w piątek 16 października, w internetowym serwisie You Tube miała miejsca premiera video promującego ten, czerpiący z najlepszych tradycji marki, motocykl.

informacja prasowa

Film został już wyświetlony ponad 50 tysięcy razy przez użytkowników serwisu, co świadczy o dużym zainteresowaniu modelem czerpiącym z najważniejszych dokonań inżynierów Hondy. Będąc wiernymi pierwowzorowi, stworzyli oni pojazd, który w 1988 r. odniósł zwycięstwo w radzie Paryż – Dakar i tym samym zdefiniował klasę Adventure.

Góry, pustynia, skały i piach. A także kilometry krętych dróg pomiędzy nimi. Już teraz, na filmi mogą państwo przekonać się jak doskonale radzi sobie najnowszy model motocykla Honda, CRF 1000L Africa Twin, w dosłownie każdych warunkach.

Pierwowzór miał tylko jeden cel: zwyciężyć w najtrudniejszym technicznie rajdzie świata. Następca NXR 750 ma odzyskać prym w klasie, którą kiedyś określił właśnie model Africa Twin marki Honda.