Film o CRF 1000L Africa Twin już na You Tube!

- MotoRmania

Honda Motor Europe ma zaszczyt poinformować wszystkich zainteresowanych premierą najnowszego motocykla Honda CRF 1000L Africa Twin, że w piątek 16 października, w internetowym serwisie You Tube miała miejsca premiera video promującego ten, czerpiący z najlepszych tradycji marki, motocykl.

informacja prasowa

Film został już wyświetlony ponad 50 tysięcy razy przez użytkowników serwisu, co świadczy o dużym zainteresowaniu modelem czerpiącym z najważniejszych dokonań inżynierów Hondy. Będąc wiernymi pierwowzorowi, stworzyli oni pojazd, który w 1988 r. odniósł zwycięstwo w radzie Paryż – Dakar i tym samym zdefiniował klasę Adventure.

Góry, pustynia, skały i piach. A także kilometry krętych dróg pomiędzy nimi. Już teraz, na filmi mogą państwo przekonać się jak doskonale radzi sobie najnowszy model motocykla Honda, CRF 1000L Africa Twin, w dosłownie każdych warunkach.

Pierwowzór miał tylko jeden cel: zwyciężyć w najtrudniejszym technicznie rajdzie świata. Następca NXR 750 ma odzyskać prym w klasie, którą kiedyś określił właśnie model Africa Twin marki Honda.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl